RSS
 

Vážení spolupracovníci, kolegyně a kolegové,

03 Dub

všichni dnes žijeme již řadu týdnů v mimořádné situaci v souvislosti s hrozící virovou epidemií a všichni se smiřujeme s celou řadou opatření, která přijala vláda ČR. Také vedení naší společnosti LB MINERALS, s.r.o. reagovalo a reaguje na situaci celou řadou přijatých opatření a pravidel.

Jsem rád, že je naši zaměstnanci dodržují a vzájemně se tak chrání před masivním rozšířením epidemie. Není to mnohdy při řadě pracovních činností jednoduché, ale nutné. Doufám, že nám všem tato disciplína vydrží po celou potřebnou dobu. Ještě jednou děkuji.

Start do roku 2020 jsme měli jako společnost opět úspěšný. Nyní je však zřejmé, že vlivem dopadů koronavirové krize se hospodářská situace každým dnem dramaticky mění, a to bohužel k horšímu.

Proto bych se rád krátce zmínil o tom, co vedení očekává v dalších týdnech a měsících. Naše produkce není určena konečnému spotřebiteli, nýbrž většinově se jedná o součást receptur dalších výrobců. Tyto naše odběratelské společnosti a koncerny postupně snižují či zastavují výrobu a my na to budeme nuceni v příštích týdnech a měsících reagovat.

Vedení společnosti již řadu dnů připravuje různé odhady a scénáře případného omezování našich výrob a provozů.  Neplánujeme však žádné masivní uzavírání závodů.

Informace od zákazníků naznačují, že bude spíše nutné flexibilně reagovat týden po týdnu.

Takovýto režim však nemůžeme zvládnout bez Vás, bez Vašeho pochopení situace, loajality, trpělivosti a snahy společně toto nelehké období překonat.

Mohu Vás ujistit, že všechna opatření, která budeme nuceni přijímat, budou vedena snahou minimalizovat nepříznivé dopady na naše zaměstnance a maximální snahou o zachování pracovních míst teď, i po překlenutí krizového období.

Naše společnost je stabilní a byla vždy úspěšná. Věřím, že společně zvládneme i toto období.

Vedení společnosti pro to udělá maximum.

Přeji Vám a Vašim rodinám pevné zdraví.

S pozdravem

Ing. Ladislav Matoušek

jednatel společnosti LB MINERALS, s.r.o.

 
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vážení spolupracovníci, kolegyně a kolegové,

V rubrice Nezařazené

 

Komentáře uzavřeny.