RSS
 

Archiv Říjen, 2011

Poslanecká kantýna

30 Říj


Obyčejný člověk pracuje obvykle 8 hodin. Po 4,5 hodinové šichtě má ze zákona nárok na přestávku. S přesným dodržením 30 minut musí rychle najít restauraci nebo hospodu s dobrým menu, aby se rychle nasytil a ihned se vrátil zpět na pracoviště.
U poslanců je to jiné. Ti si mohou jít na svačinku, na oběd, nebo na večeři kdykoliv uprostřed jednání nebo po vyhlášení přestávky určené k obědu. Poslanecká kantýna praská ve švech. Žádný zaplivaný bufet, jídlo na stojáka nebo pach rozteklého levného oleje. Jídlo se podává v míšeňském porcelánu, skleničky z dnes již uzavřených skláren cinkají a příbory se třpytí novotou. Prostředí útulné jako v luxusní restauraci s pěti hvězdičkami. Poslanecká kantýna je otevřená každý všední den od 7.30 do 19.00, v pátek jen do 16.15 nebo při mimořádných zasedáních do pozdních hodin. A jak vypadá jídelní lístek?
Číst dále… »

 
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poslanecká kantýna

V rubrice Zajímavost

 

Máj Plasy konec října 2011

30 Říj

 
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Máj Plasy konec října 2011

V rubrice Galerie, Naše akce

 

Vážení spoluobčané, naštvěte se!

26 Říj

Vážení spoluobčané, naštvěte se!

Tomio Okamura

Lidé z nižší a střední vrstvy na celé planetě mají plné zuby svých politiků, vlád. Mají vztek na bankéře a finančníky. Na politiky. Na své vlády. Rozhořčení se stupňuje. V čem je problém? Tvrdím, že v odpovědnosti. Problém dneška i minulosti je stále v tom, že za zlo jedněch, pyká slušnější většina. Bohatí bohatnou a chudí chudnou, aniž by to mělo nějakou ekonomickou logiku. Na báchorky, že každý, kdo pracuje má stejnou šanci zbohatnout už nikdo dnes neuvěří. Často je tomu přece naopak  – talentovaným a kvalitním lidem se hází klacky pod nohy, protože ohrožují ty neschopné, přesněji všehoschopné. Miliardáři mají nižší daně než střední třída. A proč? Protože slevu mohou zaplatit. Co asi může nabídnout ministru financí kominík nebo prodavačka ze supermarketu? To páni Bakala, Roman, Charouz už vědí, že miliardy nejsou zadarmo. Číst dále… »

 
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vážení spoluobčané, naštvěte se!

V rubrice Zajímavost

 

Práce v Plasích pokračují říjen 2011

25 Říj
 
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Práce v Plasích pokračují říjen 2011

V rubrice Galerie, Naše akce

 

Dovolená v cizině může znamenat výdaje ve výši další hypotéky

21 Říj

Stovky Čechů, kteří vyrážejí na letní i zimní dovolenou do ciziny, riskují, že kvůli úspoře pár set korun se vrátí domů nejen jako pacienti, ale navíc dlužníci v částkách odpovídajících průměrné hypotéce. Vyplývá to z informací České asociace pojišťoven (ČAP).

Když člověk jede s cestovní kanceláří, v ceně zájezdu by standardně mělo být i cestovní pojištění, ale ti, kteří vyrážejí ve vlastní režii, si mnohdy kvůli cestovní horečce zapomenou sjednat pojistku, nebo si nepřipouštějí, že by se jim mohlo něco stát.

„Každoročně se setkáváme s případy, u kterých se škoda vyšplhá do výše několika miliónů korun. Pokud poškozený není správně pojištěn, finanční důsledky mohou být pro něho fatální,“ řekla Právu Marcela Kotyrová z ČAP.

Číst dále… »

 
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dovolená v cizině může znamenat výdaje ve výši další hypotéky

V rubrice Zajímavost

 

Mimořádná porada VZO Říjen 2011

20 Říj

Mimořádná porada VZO Říjen 2011

 
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mimořádná porada VZO Říjen 2011

V rubrice Naše akce, Zápisy z jednání

 

Jak kolektivně vyjednávat ?!

19 Říj

 
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak kolektivně vyjednávat ?!

V rubrice Zajímavost